Warning: Declaration of ET_WC_Product_Variable_TB_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /home/lowcyrab/domains/mamtemoc.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/module/helpers/WooCommerceModules.php on line 837
REGULAMIN – WIRTUALNY CHALLENGE przebiegne 100km w KWIETNIU dla siebie | Mam te Moc

REGULAMIN – WIRTUALNY CHALLENGE
przebiegne 100km w KWIETNIU dla siebie.
1.ORGANIZATOR
Portal mamtemoc.pl, którego operatorem jest klub Sportowy Dynamic Strong Gniezno,
al. Reymonta 10, 62-200 Gniezno
2. CEL IMPREZY
* Promowanie szeroko pojętej aktywności fizycznej, jako zdrowego stylu życia i fajnego sposobu na spędzanie wolnego czasu.
* Propagowanie sportu i wyzwań sportowych dla funu, bez zbędnych nerwów, ciśnienia i presji na wynik. * Propagowanie, promocja i upowszechnianie idei sportowego trybu życia, w tym biegania i innych konkurencji sportowych wśród dzieci i młodzieży
* Popularyzacja zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży
* Pomoc przez sport
3. TERMIN I MIEJSCE
3.1. Wyzwanie ze względu na swoją formułę będzie realizowane przez uczestników w dowolnym miejscu na świecie na dystansie 21KM
3.2. Za oficjalny termin zawodów uznaje się datę 15.05. 2020. Ale bieg można zrealizować w terminie od 01.04 do 15.05.2020.
3.3. Jeśli jednak komuś nie pasują te daty prosimy o kontakt indywidualny przed 10 kwietnia na maila: kontakt@mamtemoc.pl
4. ZASADY WYZWANIA i LIMIT CZASU
4.1. WYZWANIE NIE MA LIMITU CZASU.

4.2. Należy w terminie 01.04-15.05.2020 roku pokonać dystans 100 km

4.3. Drugim i niezbędnym warunkiem zaliczenia wyzwania jest wykonanie zdjęć udokumentowujących przebyty dystans.
4.4. Zachęcamy do pokonania tego dystansów wybierając jedną z form ruchu, jakim jest bieg, marszobieg, marsz, spacer, rolki lub lub nordic walking, ale też wykorzystując sprzęty, które macie w domach, jak bieżnia mechanicza, rowerek stacjonarny, orbit rek czy ergometr.
4.5. Wyzwanie można pokonać pojedynczo, parami lub w grupie. Z przyjaciółmi, rodzinnie czy też klubowo.
4.6. Wyzwanie można pokonać również na bieżni mechanicznej, w miarę możliwości.

4.7. Ze względu na to, że wyzwanie ma charakter rekreacyjny zalecamy brak pośpiechu i delektowanie się otaczającą przyrodą oraz dostosowanie tempa pokonywania wyzwania wg swojego aktualnego samopoczucia i stanu zdrowia.
5. ZGŁOSZENIA i WARUNKI UCZESTNICTWA
5.1.Zgłoszenia do wyzwania przyjmowane są od godziny 12:00 dnia 01.04.2020 do godziny 23:59 30.05.2020 roku

5.2. Nie obowiązuje żaden limit zgłoszeń w naszym wyzwaniu
5.3. Zgłoszeń dokonuje się zakupując produkt na stronie mamtemoc.pl/sklep, odpowiednio: przebiegne 100kn w kwietniu dla siebie – wysyłka w Polsce,. Dokonanie zakupu produktu jest równoznaczne z zapisem na wyzwanie i akceptacją niniejszego regulaminu.
5.4. W wyzwaniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową, określoną w niniejszym regulaminie.
5.5. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.
5.6. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich pełnoletnich opiekunów.
5.7. Opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za uczestnictwo swoich podopiecznych i za ich bezpieczeństwo podczas biegu.
6. POMIAR CZASU i DYSTANSU, POTWIERDZENIA WYKONANIA WYZWANIA
6.1 Każdy uczestnik dokonuje pomiaru dowolnym urządzeniem wyposażonym w GPS, takim jak aplikacja mobilna w telefonie lub zegarek sportowy.

6.2. Każdy z uczestników wyzwania swój wynik w postaci screena (zrzutu ekranu) , wysyła mailem na adres kontakt@mamtemoc.pl, w nieprzekraczalnym terminie do 15.05.2020 roku
TUTUŁ MAILA POWINIEN BRZMIEĆ np. dla Karolina Koszela numer 2000:
#2000 Karolina Koszela
lub gdy Karolina startuje z Bartosz Zieliński numer #2001
#2000 Karolina Koszela, #2001 Bartosz Zieliński
6.3. Brak przesłanego potwierdzenia wykonania wyzwania w terminie jest równoznaczny z brakiem możliwości otrzymania medalu.
6.4. W szczególnych przypadkach, gdy nie masz zegarka z GPS albo aplikacji, wyślij nam zdjęcie zegarka potwierdzające wykonanie biegu.
6.5. Grupa pokonująca wyzwanie razem może podesłać jedno potwierdzenie. Prosimy tylko o wpisanie wszystkich numerów startowych w treści maila.
7. KLASYFIKACJA I NAGRODY
7.1. Ze względu na formułę wyzwania nie będzie prowadzona klasyfikacja .

7.2. Po otrzymaniu wszystkich wyników (po dniu 15.05.2020) organizator opublikuje na stronie głównej portalu mamtemoc.pl – listę wszystkich osób, które podesłały potwierdzenia wykonania wyzwania, maksymalnie do dnia 20.05.2020 roku
7.3. Tylko osoby na liście otrzymają okazjonalny medal, który Organizator prześle pocztą poleconą w terminie do 14 dni od dnia zakończenia wyzwania ( czyli od daty .30.05.2020)
8. OPŁATA STARTOWA
8.1. Opłata startowa za udział w wyzwaniu wynosi:
49zł (jeśli przesyłka medalu odbywa się na terenie Polski)
59zł (jeśli przesyłka medalu odbywa się na terenie Europy)
8.2. Opłatę należy wnieść poprzez internetowy system płatności T-pay, przelewem bankowym lub przelewem tradycyjnym.
9. NUMER STARTOWY
9.1. Numery startowe będą nadawane dnia wg kolejności zgłoszeń, a lista startowa będzie dostępna pod adresem:
TUTAJ WPISZ ADRES, GDZIE NA STRONIE JEST WYDARZENIE
9.2. Po zatwierdzeniu płatności każdy uczestnik otrzyma na maila formatkę swojego numeru startowego do wydruku. Numer ten można wydrukować i samodzielnie wypełnić swoim numerem startowym lub przerobić w każdym prostym programie graficznym dodając tekst w białym polu.
9.3. Pokonanie wyzwania z numerem startowym nie jest obowiązkowe.
10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
10.1. Decydując się na start Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zawodach.
10.2. Organizator nie zapewnia Uczestnikowi ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w wyzwaniu, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.
10.3. Wniesiona opłata za wyzwanie nie podlega zwrotowi.
10.4. Pamiętaj, że te wirtualne wyzwania to przede wszystkim dobra zabawa, gdybyś w jakimkolwiek momencie pokonywania dystansu poczuł się źle, zrezygnuj z dalszej aktywności.
10.5. Przed przystąpieniem do pokonywania wybranego wyzwania, zwłaszcza takiego, jakiego jeszcze nigdy nie pokonałeś zastanów się dobrze czy jesteś wystarczająco przygotowany na taki wysiłek. Pamiętaj, że limity wyzwania nie są ograniczone, możesz je pokonać robiąc sobie przerwy.